Etkinlikler

3 gün boyunca dopdolu turnuvalar, inanılmaz teknolojiler ve deneyim alanlarıyla Türkiye’nin önde gelen Twitch ve Youtube yayıncılarının da konuk olarak katılacağı etkinlikleri kaçırmamak için yerinizi erkenden ayırtın.

E-SPOR VE OYUN TURNUVALARI

Dünya’nın en popüler oyunlarının turnuvaları “TEKFEST Ankara E-Spor Turnuvası”nda Türkiye’nin önde gelen oyuncularının katılımıyla gerçekleşecektir. Her gün bir başka oyun her gün bir başka şampiyon belli olacak! Sıralamaya girenler turnuva boyunca çeşitli ödüller kazanacaklar.

INFLUENCERS

Milyonların takip ettiği Türkiye’nin önde gelen içerik üreticileri, Twitch ve Youtube yayıncıları TEKFEST Söyleşi Alanı’nda sizlerle buluşacak. Takipçisi olduğunuz sosyal medya fenomenlerini yakından tanıma fırsatını yakalayacaksınız.

DRONE YARIŞLARI

Türkiye’nin en iyi drone yarışçıları, TEKFEST Ankara etkinliğinde sizlerle birlikte olacak. Hazırlamış oldukları özel gösteriler ile ziyaretçiler ve katılımcılar drone sporu ile tanışarak farklı teknolojileri ve drone uçuşlarını deneyimleyebilecekler.

VR DENEYİM ALANLARI

Ankara’nın en büyük teknoloji festivalinde ziyaretçiler VR sistemlerini yakından deneyimleyebilme şansı yakalayacaklar. Festival boyunca Türkiye’de ilk defa VR turnuvaları ile katılımcı ve ziyaretçiler eğlenirken geleceğin teknolojisini yakından test edebilecekler.

COSPLAY YARIŞMALARI

Türkiye’nin önde gelen cosplaycilerinin katılımıyla gerçekleşecek olan TEKFEST Ankara’da ziyaretçiler efsanevi karakterlerle buluşma şansı yakalayacak. Festival sonunda “En İyi Cosplay Ödülü” sahibiyle buluşacak.

KONSERLER

Türkiye’nin en popüler pop sanatçıları Tekfest’te özel sahne performansları ile katılımcıları ve ziyaretçileri bekliyor olacak.